Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa
Deze 1-slaapkamer Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa is gelegen op 25 minuten lopen van het Praia do Forte en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Dit vakantiehuis bevindt zich binnen 5 km van de luchthaven Cabo Frio en op 2 km van culturele bezienswaardigheden zoals het Convento de Santo Inácio. Gasten vinden het Dunasstrand op een klein stukje lopen van deze 1-badkamer villa, en vakantiewoning ligt binnen 17 minuten te voet vandaan. Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa bevindt zich op 2,1 km van de Parochie van Nossa Senhora da Assunção de Cabo Frio en is een populaire bestemming voor zowel gelovigen als toeristen.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van deze accommodatie. Lanchonete Paraiso, waar een breed scala aan maaltijden wordt geserveerd, ligt binnen 5 minuten wandelen ervandaan.
- Luchthavens
- Luchthaven Cabo Frio10 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa?
Gasten van Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Hoe ver is Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa van de luchthaven Cabo Frio?
De luchthaven Cabo Frio en Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa kunnen eten in Palermo Pastificio restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Welke betaalmethoden staat dit vakantiehuis toe?
Bij dit vakantiehuis kunnen gasten zowel met American Express, Mastercard en Visa als ook met andere betaalwijzen betalen. - ❓
Is er een keuken in Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa verblijven. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Cabo Frio zijn vakantiewoning en de Parochie van Nossa Senhora da Assunção de Cabo Frio, die respectievelijk op 1 en 2 km van Casa Bairro Nobre Cabo Frio Villa liggen. Daarnaast is het Dunasstrand (1,1 km) ook een aanrader om te bezoeken.